Με 21 συμμετοχές ξεκινάει το 43ο ράλλυ σπριντ Θερμαϊκού στις 14-15 Ιουνίου με κέντρο του αγώνα την Ολυμπιάδα Χαλκιδικής.Ο αγώνας προσμετράει στο κύπελλο Βορείου Ελλάδος.Διοργανωτής ο Α.Ο.Θ
![43ο Ράλλυ Σπριντ Θερμαϊκού 2014 Συμμετοχές](https://www.rallycar.gr/wp-content/uploads/2014/06/43o-rally-thermaikou-2014.jpg)
Με 21 συμμετοχές ξεκινάει το 43ο ράλλυ σπριντ Θερμαϊκού στις 14-15 Ιουνίου με κέντρο του αγώνα την Ολυμπιάδα Χαλκιδικής.Ο αγώνας προσμετράει στο κύπελλο Βορείου Ελλάδος.Διοργανωτής ο Α.Ο.Θ
2015-2019 RallyCar - Ανάπτυξη Ιστοσελίδας: JustWeb.gr