Νικητές του αγώνα οι Πιτσάκης Μανώλης – Πολυζώης Γιώργος με Mitsubishi evo 8.Δεύτεροι στη γενική κατάταξη οι Κακεπάκης Γιάννης – Τσαούσογλου Μάριος με Mitsubishi evo 10 και τρίτοι οι Παντελη Πέτρος – Κούγιας Βασίλης με Mitsubishi evo 9.
![36ο Cyta Ράλλυ Κρήτης 2014, Αποτελέσματα](https://www.rallycar.gr/wp-content/uploads/2014/10/36o-RALLY-KRITIS-2014-PITSAKIS-POLIZOIS.jpg)
Νικητές του αγώνα οι Πιτσάκης Μανώλης – Πολυζώης Γιώργος με Mitsubishi evo 8.Δεύτεροι στη γενική κατάταξη οι Κακεπάκης Γιάννης – Τσαούσογλου Μάριος με Mitsubishi evo 10 και τρίτοι οι Παντελη Πέτρος – Κούγιας Βασίλης με Mitsubishi evo 9.
2015-2019 RallyCar - Ανάπτυξη Ιστοσελίδας: JustWeb.gr